Samenstelling gemeenteraad

Gemeenteraad

Voorzitter gemeenteraad

Chris Reniers

de heer Chris Reniers (voorzitter gemeenteraad) (CD&V)
Mechelseweg 126

• 015 71 25 81
• 0475 94 25 81
reniers@telenet.be

Leden gemeenteraad

Gemeenteraad Kapelle-op-den-Bos

Vooraan van links naar rechts:

de heer Dirk Hermans (sp.a)
Zetselstraat 16

•    015 71 47 98
•    0486 03 06 80
•    hermans-dirk@telenet.be

mevrouw Else Vanden Broeck (sp.a)
Schoolstraat 57

•    0487 48 29 98

•    else.vanden.broeck@telenet.be

de heer Mathias Diricx (CD&V)
Grotstraat 36

•    015 71 01 29
•    mathiasdiricx@hotmail.com

mevrouw Ria Devos (CD&V)
Hogerheistraat 128

•   015 71 19 03
•   0471 23 60 36
•   ria.devos@kapelle-op-den-bos.be

de heer Hugo De Haes (sp.a)
Londerzeelseweg 80

•    015 71 03 34
•    hugo.de.haes@telenet.be

de heer Edward De Wit (burgemeester) (CD&V)
Pastoriestraat 31

•    015 71 29 80
•    edward.dewit@kapelle-op-den-bos.be
•    edward.de.wit@telenet.be

de heer Jos Thomas (CD&V)
Molenstraat 58a

•    0497 73 55 39
•    josthomas@skynet.be

de heer Freddy De Ruysscher (sp.a)
Pastoriestraat 37

•    0476 71 09 24
•    freddy.deruysscher@kapelle-op-den-bos.be

mevrouw Else De Wachter (OCMW-voorzitter) (sp.a)
Schuttershofstraat 34

•   015 71 92 10
•   else.dewachter@ocmw-kapelle-op-den-bos.be

mevrouw Ann Van Rompaey (CD&V)
Oxdonkstraat 151

•   0495 41 22 49
•   annvanrompaey@pandora.be

de heer Chris Reniers (voorzitter gemeenteraad) (CD&V)
Mechelseweg 126

•   015 71 25 81
•   0475 94 25 81
•   reniers@telenet.be

Achteraan van links naar rechts:

de heer Geert Van de Voorde (N-VA)
Katshoevestraat 8

•    015 71 48 61
•    geert.van.de.voorde@telenet.be

de heer Renaat Huysmans (N-VA)
Londerzeelseweg 40

•    015 71 90 06
•    renaathuysmans@skynet.be

de heer Jan Buelens (N-VA)
Mechelseweg 17

•    015 71 17 27

mevrouw Ann Vergaelen (N-VA)

Sint-Martinusstraat 1

•    015 71 12 13
•    ann.vergaelen@telenet.be

mevrouw Hilde Thielemans (N-VA)
Vroonbaan 74

•    0470 04 74 40
•    hilde.biztax@telenet.be

mevrouw Hilde De Keersmaeker (N-VA)
Oudstrijdersstraat 53

•    015 34 72 46
•    keiseke.hdk@gmail.com

de heer David Hermans (N-VA)
Marktplein 16

•    0477 53 20 21
•    david-hermans@telenet.be

mevrouw Ilse Rymenants (Groen)
Oxdonkstraat 1

•    0470 66 63 23
•    rymenantsilse@gmail.com

de heer Arno Peeters (N-VA)
Londerzeelseweg 11

•    015 71 29 60
•    arno.peeters@telenet.be

de heer Yves Rousseaux (Groen)
Brandhofstraat 25

•    yves.rousseaux@telenet.be

de heer Sven Robijn (sp.a) (niet op foto)

Oostdijk 31

De mandatenlijst kan je hieronder downloaden. 

BijlageGrootte
Mandatenlijst april 2017.pdf208.03 KB
Copyright Gemeente Kapelle-op-den-bos | Marktplein 29, 1880 Kapelle-op-den-bos | T. 015 71 32 71 | F. 015 71 37 25 | E. info@kapelle-op-den-bos.be